Zpět na soutěž

Ceny pro výherce

Vaše odpovědi budou slosované. Vašeho názoru si vážíme a proto jsme pro šťastlivce připravili nevšední ceny:

1.až 2. místo: Exkurze do automobilových závodů Škoda Auto Mladá Boleslav (pro celou rodinu – rodiče a děti) *

Do automobilových závodů se jen tak někdo nedostane. Když jsme připravovali natáčení ani jsme netušili jaký je problém do závodu se vůbec dostat. Pracovníci Škoda Auto ale udělali pro Vás výjimku a jsou odh-odláni provést Vás touto jedinečnou továrnou.

3.až 10. místo: 8 x CD Autopohádky – soundtrack

Kromě vtipných písniček pro děti obsahuje i naprostou novinku: karaoke pro děti které ještě neumí číst. Text se mohou naučit pomocí animovaných piktogramů. Cvičí tak nejenom svojí fantazii a představivost, ale samozřejmě také hudební talent. Vyzkoušejte! Nás karaoke naprosto dostalo!

11. až 15. místo: 5 x triko Autopohádky

Trička jsou různých velikostí, pro různě velké děti! Vyrobeno bylo pouze několik kusů. Nelze je koupit v obchodech! Trika AUTOPOHÁDKY nosí jenom ti nejlepší z filmového štábu a naši největší přátelé. **

16. až 30. místo: 15 x fixy Centropen + tužka Tornádo.

Fixy Centropen jsou kvalitní český výrobek. Krásné barvy a přitom žádné jedovaté látky. Tužka Tornádo má zase tu skvělou vlastnost, že naučí Vaše dítě správnému držení prstů při kreslení a psaní.

Pravidla

Každá soutěž má svá pravidla. AUTOPOHÁDKY nejsou výjimkou:

  1. Platným účastníkem soutěže je ten, kdo zakroužkuje svojí jednu favoritku povídku a vyplní adresní část formuláře.
  2. Soutěž končí 15.5.2011. Není ale dobré nechávat vše na poslední chvíli. Vyplňte formulář ihned. Když pak na soutěž zapomenete, budete alespoň příjemně překvapeni případnou výhrou.
  3. Každý platný doručený formulář bude zařazen do databáze.
  4. Slosování proběhne do 22.5.2011. O průběhu losování bude veřejnost informována.
  5. Výherci budou obeslání e-mailem, nebo telefonicky. Pokud získají výhry které lze poslat poštou, rádi tak učiníme.
  6. V případě výher, které vyžadují spolupráci s výhercem, budeme se s Vámi dále domlouvat na podrobnostech. Například v případě ** chceme aby Vašim dětem výhra opravdu seděla!
  7. Na výhru není právní nárok!

Zde jsou ještě důležité doplňující informace:

* Škoda Auto je jedinečná továrna na auta, kde panují velmi přísné předpisy. Návštěva cizího člověka který tady nepracuje má velmi přísná pravidla, která je nutné akceptovat. Sami jsme to zažili.

Mezi tato pravidla platí: Exkurze se mohou zúčastnit osoby starší 12-ti let. Fotografování – snímky pro soukromé účely (bez použití stativu) jsou v muzeu povoleny. Fotografování a používání mobilních telefonů v závodě Škoda Auto je přísně zakázáno. Před prohlídkou je návštěvník povinen odložit jakákoliv rozměrnější zavazadla, batohy, deštníky a další předměty do šatny. Organizované prohlídky muzea s výkladem jsou povoleny pouze v doprovodu průvodců návštěvní služby. Návštěvníci pod vlivem drog, alkoholu, ve znečištěném oděvu atd. se nemohou účastnit prohlídky.

Samozřejmě je možné absolvovat návštěvu pouze muzea – v případě malých dětí.

Exkurze je povolena pouze v počtu 7 lidí. Proto výherce první ceny má nárok na 4 místa, výherce druhé ceny na 3 místa.

** Předem musíme přiznat, že nemáme trička všech velikostí v neomezeném počtu. Trika jsou opravdu vzácností. Ale budeme s Vámi korespondovat tak, aby Vaše dítě dostalo tu optimální možnou velikost.

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Štáb AUTOPOHÁDEK

Partneři soutěže:
Policajt Král Dráb Vincent Vincent Vincent Princezna Kaštan Dav Král Šiška Žalud Skřet
              animation people   © 2011 copyright Animation People / All Rights Reserved

                                  Realizace webu: Capsa.cz